• 1 z 5
 

Dřevěný svícen - fialové srdce

Neohodnoceno
 

Dřevěný svícen složený ze dvou samostatných částí udělá váš domov ještě útulnější a pomůže navodit jedinečnou atmosféru. 

Originální dárek pro novomanžele, zamilované a vaše nejbližší.

Dostupnost Momentálně nedostupné
550 Kč
Kód produktu SV_SRD_2
Značka Hravokádo
Kategorie Hravé doplňky
Položka byla vyprodána...
 

Odpočiňte si na chvíli od svítících obrazovek a dopřejte si trochu romantiky u zapálené svíčky.

Večeře při svíčkách, rodinné večery jako za starých časů, vana plná voňavé pěny s intimním osvětlením dvou čajových svíček - jen si to představte... 

Originální svícen složený ze dvou samostatných částí udělá váš domov ještě útulnější a pomůže navodit tu správnou atmosféru. 

Součástí svícnu je i dřevěné srdce, které můžete použít jako samostatnou dekoraci nebo jej vložit do svícnu. Tím spojíte obě části a můžete je nastavit do několika různých poloh, což dělá svícen variabilnější. Srdce je slepené ze dvou různých kusů, takže každá jeho polovina má trochu jinou kresbu dřeva.

Ideální na čajovou svíčku (není běžnou součástí, ale většinou - když zrovna nezapomeneme - je ke svícnům přidáváme, abyste mohli svícen hned použít :-)

Rozměry: 4x4x14 cm a 4x4x10 cm

Materiál: dřevo - masiv (smrk nebo borovice)

Povrchová úprava: Srdce mořené, svícen přírodní - obojí ošetřené matným lakem.

Přejete si jinou barevnou kombinaci? Barvy není problém přizpůsobit tak, aby se svícen dokonale hodil do vašeho interiéru. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.