• 1 z 2
 

Kostka barev

Neohodnoceno
 

Doplněk ke kolíkovým vkládačkám nebo geoboardům s barevnými kolíky. S kostkou si můžete zahrát různé varianty kolíkové hry.

Hry s kostkou barev jsou velmi variabilní a snadno je tak můžete přizpůsobit věku dítěte nebo i časovým možnostem.

Dostupnost Vyrobíme do 3 týdnů
35 Kč
   
Kód produktu KVK_02
Značka Hravokádo
Kategorie Doplňky ke kolíkovkám
 

Kostka barev je doplněk ke kolíkovým vkládačkám a geoboardům s barevnými kolíčky, abyste si s nimi užili ještě více zábavy. Házejte kostkou a zandavejte kolíčky podle barev, které na kostce padají.

Cena za 1 kus!

Hry s kostkou barev jsou snadné, takže je v pohodě zvládnou i menší děti. Zároveň jsou ale i zábavné a variabilní, a tak uspokojí i náročnější hráče. Všechny hry můžete snadno přizpůsobit věku dítěte nebo i časovým možnostem. Sami si zvolíte variantu, která bude všechny hráče nejvíce bavit nebo si vyberete, jestli chcete hrát rychlejší nebo zdlouhavější verzi hry.

Každá kolíková vkládačka má svou vlastní kostku přizpůsobenou barvám, které byly použity. V objednávce proto prosím specifikujte, pro jakou kolíkovku chcete kostku používat.

Pokud objednáváte s geoboardem, je potřeba objednat také barevné kolíky nebo korálky, abyste měli co nasazovat. S geoboardem většinou posíláme kostku v základních barvách, ale můžete si přát jakékoliv barvy z našeho vzorníku.

Dá se také dobře kombinovat s kostkou akcí (házíte oběma kostkami najednou a kolíček v dané barvě buď zandáte nebo vyndáte). Pro maximální zábavu si tedy určitě pořiďte obě kostky.

Návod je součástí balení a jsou v něm popsané tři herní varianty:

  • základní
  • kooperační
  • zákeřná

Rozměr: 2,5 cm