Palcovky

palcovky hlavička jpg

Palcovka slouží jako kvalitní dřevěná záložkapraktický držák stránek a zároveň je to i originální dárek pro čtenáře. Jde zkrátka o nezbytný doplněk každého knihomola.

  • Záložka - Zaklapněte ji do knížky, odložte na noční stolek a zítra zase pokračujte tam, kde jste přestali. Jestli máte radši knížku úplně zavřenou, můžete si ke každé Palcovce vybrat i šňůrku s korálky. Pak už nebude problém založit si knížku tam, kde jste právě skončili. 
  • Držák stránek - Mějte čtení pod kontrolou. Stránky už vám nebude otáčet vítr a knížka se nebude sama zavírat, ani když ji budete držet jen jednou rukou.
  • Dárek - Palcovku můžete darovat samostatně nebo spolu s knížkou. Překvapte knihomola ve vašem okolí nebo jednoduše udělejte radost sami sobě.

Palcovka není jen úžasná vychytávka, ale i neotřelý módní doplněk. Slaďte ji se svým outfitem a vyražte s knihou do ulic!

Hodí se prakticky ke čtení jakékoliv knihy, kromě extrémně tlustých a těžkých bichlí. Pro čtení paperbacků je to skoro nezbytnost.

Pokud byste chtěli vyrobit Palcovku podle vašich představ (s vlastním nápisem nebo obrázkem, jiný tvar atd.), neváhejte se nám ozvat. Uděláme maximum pro to, abychom vaše představy zhmotnili.

 
20
470120470
Značky

Stránka 1 z 5 - 104 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 104 položek celkem