POZOR!!! Vánoční STOP STAV. Do Vánoc doručíme: * zboží, které bylo objednané do konce listopadu * výrobky, které máme skladem (může se ještě průběžně měnit) * geoboardy 5x5 * sudoku mini * Palcovky. Poslední balíčky budeme odesílat 17. 12. Zásilky podané v tento den by měly být doručeny do Vánoc (jak Českou poštou, tak i Zásilkovnou). Od 18. prosince do 15. ledna budeme odpočívat my i naše stroje. Všechny nové objednávky tak budou vyřízeny nejdříve v druhé polovině ledna. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný advent.

Doplňky ke geoboardu

Jako doplňky ke geoboardu nabízíme oblíbené korálky s velkým průvlekem. Ty můžete nasazovat na kolíčky a trénovat tak jemnou motoriku. Vybírat si můžete z krychlí, válců, půlkruhů a kuliček, všechno v barevném či přírodním provedení.

Když máte korálky i kolíky barevné, procvičujete i přiřazování barev. Barevné kolíky můžete koupit v balení po 10 nebo 25 kusech.

 
12
7511275
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.