• 1 z 7
 

Balanční hroši - Hroší školka od řeky Limpopo

 

Hrošice a devět malých hrošátek - jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. 

Všechny hrošíky lze vložit do velké hrošice. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné hrošíky!

Dostupnost Vyrobíme do 4 týdnů
810 Kč
   
Kód produktu BAL_A02
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
 

U řeky Limpopo je zase pořádně rušno! Paní učitelka hrošice Helenka vyrazila na procházku s rozdováděnými hrošíky. Jenže jak je všechny uhlídat? Hrošíci chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Helence hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. 

Hrošice a devět malých hrošátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. Všechny hrošíky lze vložit do velké hrošice. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné hrošíky!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti hrochy určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš hroší rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka :-)

Obsah balení: Velký hroch a 9 malých hrošíků, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: Hroch měří cca 14,5 x 6 x 1,8 cm, mládě je velké přibližně 6,5 x 3 x 1,8 cm.

Povrchová úprava: Jeden hrošík je přírodní, ostatní barevní. Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět hrochy na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.