• 1 z 7
 

Balanční hroši - Hroší školka od řeky Limpopo

Neohodnoceno
 

Hrošice a devět malých hrošátek - jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. 

Všechny hrošíky lze vložit do velké hrošice. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné hrošíky!

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu BAL_A02
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
Položka byla vyprodána...
 

U řeky Limpopo je zase pořádně rušno! Paní učitelka hrošice Helenka vyrazila na procházku s rozdováděnými hrošíky. Jenže jak je všechny uhlídat? Hrošíci chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Helence hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. 

Hrošice a devět malých hrošátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. Všechny hrošíky lze vložit do velké hrošice. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné hrošíky!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti hrochy určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš hroší rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka :-)

Obsah balení: Velký hroch a 9 malých hrošíků, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: Hroch měří cca 14,5 x 6 x 1,8 cm, mládě je velké přibližně 6,5 x 3 x 1,8 cm.

Povrchová úprava: Jeden hrošík je přírodní, ostatní barevní. Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět hrochy na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.