• 1 z 8
 

Balanční velryby

 

Velryba a devět malých mláďátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost.

Všechny malé velryby je možné vložit do té velké. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné velrybky!

Dostupnost Vyrobíme do 4 týdnů
810 Kč
   
Kód produktu BAL_A05
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
 

Velryba a devět malých mláďátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. Všechny malé velryby je možné vložit do té velké. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné velrybky!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti velryby určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš velrybí rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka. :-)

Obsah balení: Velká velryba a 9 malých, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: velryba měří 15 x 9 x 1,8 cm, mládě je velké 6,5 x 4 x 1,8 cm

Obtížnost skládání v porovnání s ostatními našimi sadami: *****/5 (velmi těžká)

Povrchová úprava: Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět medvědy na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.