• 1 z 8
 

Balanční lišky - Lesní školka pro liščata

Neohodnoceno
 

Liška a devět malých liščat - jednoduchá hračka pro děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. 

Všechny lištičky lze vložit do velké lišky. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné lištičky!

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu BAL_A04
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
Položka byla vyprodána...
 

Letos v září zahájila provoz lesní školka, do které hned nastoupilo devět malých lištiček a lišáků. Mají tady pořádně rušno! Paní učitelka liška Lenka s rozdováděnými liščaty vyrazila na procházku. Jenže jak je všechny uhlídat? Liščata chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Lence hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. :-)

Liška a devět malých liščat - to je jednoduchá hračka pro děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. Všechny lištičky lze vložit do velké lišky. Zvířátka se zároveň dají skládat do zajímavých mandalek nebo různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedná liščata!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti lišky určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš liščí rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka :-)

Obsah balení: Velká liška a 9 malých lištiček, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: Liška měří 17 x 10 x 1,8 cm, mládě je velké přibližně 7 x 4 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět zvířátka na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.