• 1 z 4
 

Balanční kočky - Kočičí školka z jihočeské vesnice

 

Kočka a devět malých koťátek - jednoduchá hračka pro děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. 

Všechna koťátka se dají vložit do velké kočky. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedná koťata!

Dostupnost Vyrobíme do 4 týdnů
750 Kč
   
Kód produktu BAL_A01
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
 

V jedné malebné jihočeské vesničce je zase pořádně rušno! Paní učitelka kočka Kačka vyrazila na procházku s rozdováděnými koťaty. Jenže jak je všechny uhlídat? Koťata chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Kačce hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. :-)

Kočka a devět malých koťátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. Všechna koťátka lze vložit do velké kočky. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedná koťata!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti kočky určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš kočičí rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka :-)

Obsah balení: Velká kočka a 9 malých koťátek, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: Kočka měří 10,5 x 10,5 x 1,8 cm, kotě je velké přibližně 4 x 4 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Jedno kotě přírodní, ostatní barevné. Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět koťata na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.