• 1 z 4
 

Balanční kočky - Kočičí školka z jihočeské vesnice

Neohodnoceno
 

Kočka a devět malých koťátek - jednoduchá hračka pro děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. 

Všechna koťátka se dají vložit do velké kočky. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedná koťata!

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu BAL_A01
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
Položka byla vyprodána...
 

V jedné malebné jihočeské vesničce je zase pořádně rušno! Paní učitelka kočka Kačka vyrazila na procházku s rozdováděnými koťaty. Jenže jak je všechny uhlídat? Koťata chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Kačce hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. :-)

Kočka a devět malých koťátek - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku a trpělivost. Všechna koťátka lze vložit do velké kočky. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedná koťata!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti kočky určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš kočičí rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka :-)

Obsah balení: Velká kočka a 9 malých koťátek, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: Kočka měří 10,5 x 10,5 x 1,8 cm, kotě je velké přibližně 4 x 4 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Jedno kotě přírodní, ostatní barevné. Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět koťata na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.