• 1 z 8
 

Balanční sada - Parta psích přátel

Neohodnoceno
 

Devět barevných, různě velkých, roztomilých lamiček - to je jednoduchá hračka pro malé i velké děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. A báječná zábava je to i pro dospělé! Zvířátka se dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné lamy!

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu BAL_B04
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
Položka byla vyprodána...
 

Devět barevných pejsků, devět různých psích ras - to je jednoduchá hračka pro malé i velké děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. A báječná zábava je to i pro dospělé! Zvířátka se dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné pejsky!

***********

Fantazii se meze nekladou, a proto děti pejsky určitě využijí i při hraní s různými stavebnicemi, doplňky a nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Je to bezva alternativa ke klasickým kostkám.

Abyste postavili všechny psi na sebe jako pyramidu, na to už potřebujete notnou dávku trpělivosti a předem rovnou předesíláme, že průměrně zdatné dítko, to asi nezvládne - je to fuška i pro dospěláky. To ale rozhodně vůbec nevadí, protože naskládat je na sebe do různých patvarů je naopak poměrně snadné a je to snad ještě zábavnější!

***********

Obsah balení: devět různě velkých psů, baleno v praktické kartonové krabičce

Rozměry: největší pes měří asi 20 x 8,5 x 1,8 cm; nejmenší pak přibližně 4 x 4 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět zvířata na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.