• 1 z 4
 

Balanční tučňáci - Kolonie patagonských tučňáků

Neohodnoceno
 

Devět různě velkých, roztomilých tučňáků - to je jednoduchá hračka pro malé i velké děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. A báječná zábava je to i pro dospělé! Zvířátka se dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné tučňáky!

Dostupnost Momentálně nedostupné
830 Kč
Kód produktu BAL_B03
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
Položka byla vyprodána...
 

Veselá partička tučňáků se touží nastěhovat do Vašeho obýváku! Nezapomeňte je v zimě občas strčit za okno a v létě je aspoň na chvilku zavřete do ledničky, ať jim u Vás není horko! Když se jim u Vás bude líbit, určitě s s nimi užijete zábavy víc než dost. Dáte tučňákům šanci, aby vás přesvědčily o své jedinečnosti? 

Devět různě velkých, roztomilých tučňáků - to je jednoduchá hračka pro malé i velké děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. A báječná zábava je to i pro dospělé! Zvířátka se dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné tučňáky!

Fantazii se meze nekladou, a proto Vaše děti tučňáky určitě využijí i při hraní s různými stavebnicemi, doplňky a nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. 

Abyste postavili všechny tučňáky na sebe jako pyramidu, na to už potřebujete notnou dávku trpělivosti a předem rovnou předesílám, že průměrně zdatné dítko, to asi nezvládne - je to fuška i pro dospěláky. To ale rozhodně vůbec nevadí, protože naskládat je na sebe do různých patvarů je naopak poměrně snadné a je to snad ještě zábavnější!

Obsah balení: sada devíti různě velkých tučňáků, baleno v praktické kartonové krabičce

Rozměry: největší tučňák měří asi 10 x 4 x 1,8 cm; nejmenší pak přibližně 4 x 2 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět zvířata na sebe a moc to neklouzalo.

Tyhle tučňáky jsme nabarvili všechny stejně. Pokud byste radši pestrobarevnou partičku, dejte nám vědět a my barvy přizpůsobíme. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.