• 1 z 9
 

Balanční lamy - Lamí farma

Neohodnoceno
 

Devět barevných, různě velkých, roztomilých lamiček - to je jednoduchá hračka pro malé i velké děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. A báječná zábava je to i pro dospělé! Zvířátka se dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné lamy!

Dostupnost Momentálně nedostupné
830 Kč
Kód produktu BAL_B02
Značka Hravokádo
Kategorie Balanční sady
Položka byla vyprodána...
 

Veselá lamí partička se touží nastěhovat na Vaši farmu! Budete je chovat na vlnu, mléko nebo jen tak na zábavu? Té si s nimi určitě užijete víc než dost. Dáte lamám šanci, aby vás přesvědčily o své jedinečnosti? 

Devět barevných, různě velkých, roztomilých lamiček - to je jednoduchá hračka pro malé i velké děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. A báječná zábava je to i pro dospělé! Zvířátka se dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné lamy!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti lamy určitě využijí i při hraní s různými stavebnicemi, doplňky a nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Je to bezva alternativa ke klasickým kostkám.

Abyste postavili všechny lamy na sebe jako pyramidu, na to už potřebujete notnou dávku trpělivosti a předem rovnou předesíláme, že průměrně zdatné dítko, to asi nezvládne - je to fuška i pro dospěláky. To ale rozhodně vůbec nevadí, protože naskládat je na sebe do různých patvarů je naopak poměrně snadné a je to snad ještě zábavnější!

Obsah balení: devět různě velkých lam, baleno v praktické kartonové krabičce

Rozměry: největší lama měří asi 10 x 8 x 1,8 cm; nejmenší pak přibližně 4 x 3,5 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět zvířata na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.