Geoboard - barva na přání

Neohodnoceno
 

Náš vzorník obsahuje spoustu barev a zatím je všechny nemáme nafocené na geoboardech. Neváhejte a mrkněte do vzorníku. Jestli se vám zalíbí nějaká barva, která zatím není u geoboardů v nabídce, napište nám do poznámky v objednávce její kód. Rádi vám geoboard tou barvou namalujeme ;-)

Geoboard je hračka a didaktická pomůcka zároveň. Díky mnoha různým aktivitám je využitelná pro malé děti, předškoláky, školáky, ale i pro dospělé.

Dostupnost Vyrobíme do 2 týdnů
370 Kč
   
Kód produktu GBS_BNP
Značka Hravokádo
Kategorie Geoboard standard (5x5)
 

Zatím ne všechny barvy máme nafocené na geoboardech. Neváhejte a mrkněte do vzorníku. Jestli se vám zalíbí nějaká barva, která zatím není u geoboardů v nabídce, napište nám do poznámky v objednávce její kód. Rádi vám geoboard vybranou barvou namalujeme ;-)

Hledáte hračku, která poroste s dětmi a neomrzí je po pár měsících? Geoboard je hračka a didaktická pomůcka zároveň. Díky mnoha různým aktivitám je využitelná pro malé děti, předškoláky, školáky, ale i pro dospělé.

Nejmenší děti baví nasazovat a vytahovat kolíky z dřevěné desky. Předškoláci rádi skládají kolíky do různých obrazců nebo na kolíky navlékají korálky. Děti školou povinné zase určitě zaujme možnost sestavovat různé geometrické tvary a obrázky pomocí gumiček. Dospěláci se mohou zabavit sestavováním labyrintů. A všichni společně se můžou bavit hraním her.

Kolíky jsou vyndavací - geoboard tak jde využít k více aktivitám. V dírkách kolíky dobře drží a nevypadnou ani když ho otočíte vzhůru nohama.

V přiloženém návodu najdete 20 různých tipů na využití. Součástí jsou i předlohy s abecedou, číslicemi a obrázky a také prázdné šablony, na které se dá malovat stíratelným fixem. Předlohy jsou zalaminované, takže je bez obav můžete svěřit do dětských rukou.

Obsah balení:

  • dřevěná deska
  • 30 dřevěných kolíků (25 + 5 náhradních)
  • cca 30 gumiček různých barev a velikostí
  • návod a předlohy

Rozměry: deska 20 x 20 x 1,8 cm, kolíky 3 x 0,6 cm

Povrchová úprava: kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.

3

11

Jako doplněk ke geoboardu se perfektně hodí: