• 1 z 8
 

Balanční medvědi - Medvědí školka z arktických plání

Neohodnoceno
 

Lední medvědice a devět malých medvíďat - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost.

Všechny medvíďata je možné vložit do velkého medvěda. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné medvídky!

Dostupnost Momentálně nedostupné
850 Kč
Kód produktu BAL_A03
Značka Hravokádo
Kategorie Hry a hračky
Položka byla vyprodána...
 

Na arktických pláních severního Grónska je zase pořádně rušno! Paní učitelka medvědice Maruška vyrazila na procházku s rozdováděnými medvíďaty. Jenže jak je všechny uhlídat? Méďové chvilku nepostojí - pošťuchují se, přelézají, vyvádějí různé kejkle, až z toho jde Marušce hlava kolem... Ona už si s nimi ale jistě poradí a hravě je srovná do řady. 

Lední medvědice a devět malých medvíďat - to je jednoduchá hračka pro malé děti, které si na ní procvičují jemnou motoriku, rozvíjí svou fantazii a trénují trpělivost. Všechny medvíďata je možné vložit do velkého medvěda. Zvířátka se zároveň dají různě stavět na sebe, čímž vzniká zábavná balanční hra. Zkroťte neposedné medvídky!

Fantazii se meze nekladou, a proto děti medvědy určitě využijí také jako alternativu klasických kostek i při hraní s různými stavebnicemi, nebo si s nimi prostě budou hrát jen tak. Použít se dají třeba i jako vtipné figurky pro stolní hry.

Pokud by někdo měl pocit, že je to spíš medvědí rodinka než školka, rádi vám k nim vyrobíme ještě tatínka :-)

Obsah balení: Velký medvěd a 9 malých medvídků, baleno v praktické kartonové krabičce.

Rozměry: Medvěd měří cca 14 x 8 x 1,8 cm, mládě je velké přibližně 6 x 3 x 1,8 cm

Povrchová úprava: Používáme kvalitní barvy splňující evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Obroušeno tak akorát, aby se nikdo nezranil a nepoškrábal, ale boky jsou schválně trochu hrubší, aby bylo jednodušší stavět medvědy na sebe a moc to neklouzalo.

Rádi byste jinou barevnou variantu? Barvy není problém přizpůsobit. Stačí si vybrat v našem vzorníku.

Doporučený věk: 3+ (mladší děti pod dohledem)

Ručně vyřezané, broušené a malované - každý kus je jedinečný a mírně odlišný od fotografie.